В закладах дошкільної освіти встановлюються системи фільтрації води

Дата: 02.10.2020 09:34

Відповідно до листа  Головного управління держпродспоживслужби в Миколаївській області Березанського міжрайонного управління №14.20-05/14.20.2-14-11/553-20 від 06.08.2020 року, з метою очищення води, відділом ОКМС Березанської селищної ради проведено низку заходів щодо  встановлення системи фільтрації води від нерозчинних частинок, домішок, хлору та його похідних, а також від вірусів, бактерій, важких металів  в Березанському закладі дошкільної освіти «Сонечко». Вартість робіт складає 17505,00 грн.

Такі ж системи фільтрації вже встановлено в Березанському, Малахівському, Калинівському закладах загальної середньої освіти (окрім Лиманівськгої ЗЗСО у зв’язку з тим, що там лабораторно підтверджено якісний аналіз води).

У планах – встановлення систем фільтрації в усіх закладах дошкільної освіти Березанської громади.