До Дня працівника освіти в Березанській ОТГ відбувся святковий концерт

Дата: 02.10.2020 16:25

02.10.2020 в Березанському селищному будинку культури відбувся святковий захід з нагоди Дня працівника освіти, на який було запрошено педагогів усього району.

На святі були присутні шановані гості – голова селищної ради Валерій Хоміцький, заступник голови райдержадміністрації Володимир Погадаєв, начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Березанської селищної ради Анастасія Смоляк, начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту райдержадміністрації Ольга Булат, голова районної організації профспілки працівників освіти і науки Тетяна Локтіонова та

заслужений вчитель України Леонід Іванович Горбуров.

З професійним святом педагогів привітали Березанський селищний голова Валерій Хоміцький та заступник голови райдержадміністрації Володимир Погадаєв.

Очільник Березанської громади Валерій Альбінович вручив Почесну грамоту Миколаївської обласної державної адміністрації Смоляк Анастасії Володимирівні, начальнику відділу ОКМС Березанської селищної ради за плідну працю, професіоналізм, високе служіння обраній справі за талант та покликання сіяти мудрість і знання, вагомий особистий внесок у виховання підростаючого покоління.

Фото без опису Фото без опису

Грамотами Березанської селищної ради було нагороджено:

- Альону Радченко, директора Березанського ЗЗСО  за сумлінну працю, професіоналізм,

досягнуті успіхи у справі навчання і виховання підростаючого покоління;

-Ларису Олєйникову, практичного психолога Березанського ЗЗСО за сумлінну працю, професіоналізм, досягнуті успіхи у справі навчання і виховання підростаючого покоління;

-Ольгу Забродську, заступника директора з навчально-виховної роботи Малахівської філії Березанського ЗЗСО за сумлінну працю, професіоналізм, досягнуті успіхи у справі навчання і виховання підростаючого покоління;

-колектив  Березанського закладу дошкільної освіти «Сонечко» за сумлінну працю, професіоналізм, досягнуті успіхи у справі навчання і виховання підростаючого покоління.

Фото без опису Фото без опису

Подякою Міністерства освіти і науки України було нагороджено директора Щасливської ЗЗСО Березанської районної ради Любов Янюк;

Почесною грамотою Миколаївської облдержадміністрації нагороджено вчителя Щасливської загальноосвітньої школи Березанської районної ради Наталію Соколову;

Грамотою департаменту освіти і науки Миколаївської  облдержадміністрації нагороджено вчителя Щасливського загальноосвітньої школи Березанської районної ради Катерину Лозову;

Почесною грамотою  Миколаївської обласної ради нагороджено директора Тузлівської загальноосвітньої школи Березанської районної ради;

Почесною грамотою  Миколаївської обласної ради нагороджено директора Ташинської загальноосвітньої школи Березанської районної ради Валентину Габерштро.

Нагрудним знаком Центрального комітету Профспілки нагороджено голову первинної

профспілкової організації Калинівського ЗЗСО Березанської селищної ради Олену Сеняк.

Почесною грамотою Миколаївської обласної організації Профспілки нагороджено

Наталію Ласкову, голову первинної профспілкової організації Краснопільської

загальноосвітньої школи  Березанської районної ради.

Нашим освітянам – суворим і ніжним, мудрим і чуйним, які кожного дня відкривають шляхи таємниць своїм учням, які є другом і порадником у скрутну хвилину, був присвячений чудовий концерт за участі артистів художньої самодіяльності Березанської і Коблівської ОТГ.

На сцені виступали: учень Березанської ЗЗСО Нікіта Губернаторов, гурт «Сусідоньки» з Малахівського СБК, сімейний дует Олександра Безниська і Рози Жевлоченко, вчитель Лиманівського ЗЗСО Сергій Гонтаренко та гурт «Лиманочка», директор Краснопільського закладу освіти Оксана Ходченко, директор Малахівського БК Лариса Діденко, акробатична група циркової студії «Сюрприз» центру позашкільної освіти Коблівської сільської ради та акробатка Поліна Горковська з номером «Каучук», ансамбль Березанського селищного БК «БЕМА», педагогічні працівники БТШ зі сценкою «Подорож із Аду в Ад».

Святковий захід підготували відділ освіти, культури, молоді і спорту Березанської селищної ради спільно з працівниками Березанського БТШ.