Результати брифінгу Максима Степанова за 5 жовтня про стан епідемічної захворюваності на COVID-19

Дата: 05.10.2020 16:41

Результати брифінгу Максима Степанова за 5 жовтня:

?? В Україні залишається висока кількість виявлених нових хворих за добу — 3 774 людини. Така статистика зумовлена нехтуванням правил карантину та проведенням масових заходів. Зокрема, 3 жовтня відбувся концерт у Харкові, у місті, яке встановлює антирекорди з кількості нових хворих на COVID-19 по країні.

??Наразі у медичних закладах, визначених для лікування коронавірусу, підготовлено 37 тисяч ліжок. У разі потреби їхню кількість можливо збільшити максимум до 50 тисяч, оскільки ліжок потребують також пацієнти з іншими захворюваннями.

?? У разі появи симптомів коронавірусної хвороби необхідно звернутися до сімейного лікаря, який оцінить стан та симптоми пацієнта. Якщо буде необхідно, лікар відправить до пацієнта мобільну бригаду, яка зробить забір матеріалу для ПЛР-тесту. Бригади в повному обсязі фінансуються НСЗУ та забезпечені усім необхідним. Залежно від отриманих результатів тестування та стану пацієнта сімейний лікар визначає необхідність його госпіталізації чи самоізоляції.

Детальніше про брифінг та статистику - https://cutt.ly/5f6Lari