Березанська ОТГ у День жалоби розділяє біль від утрати курсантів, наших земляків, та всіх гагиблих в авіакастрофі Ан-26 під Чугуєвим на Харківщині

Дата: 07.10.2020 09:47

Березанська об’єднана територіальна громада поділяє біль від втрати курсантів, наших земляків Володимира Олабіна, Андрія Померанцева та всіх загиблих в авіакатастрофі Ан-26 під Чугуєвим на Харківщині.

Сьогодні, 7 жовтня в Миколаївській області оголошено День жалоби за загиблими в авіакатастрофі літака АН-26.

Учора, 6 жовтня 2020 року, о 16-ій годині, на аеродром Кульбакіно м. Миколаєва прибув літак з Харкова з тілами загиблих юнаків Володимира Олабіна та Андрія Померанцева та одного хлопця з Херсону Олександра Клевця.

Літак зустрічали особовий склад військових частин та військових комісаріатів Миколаївського військового гарнізону.

Присутні вшанували пам’ять хвилиною мовчання та віддали шану загиблим.

Церемонія прощання відбулася сьогодні, 7 жовтня, о 09:00 біля меморіального комплексу на честь загону К.Ф.Ольшанського.

Світла пам'ять та вічного польоту. Нехай земля буде небом для них.