Вітання селищного голови до Дня захисника України, Дня українського козацтва та Покрова Пресвятої Богородиці

Дата: 14.10.2020 08:16

З Днем захисника України, з Днем українського козацтва та Покрови Пресвятої Богородиці!

Уже стало традицією, що  в світлий день Покрови Пресвятої Богородиці ми одночасно відзначаємо День Українського козацтва та День захисника України.

Це справжні свята мужності й самовідданості, свята лицарства і благородства, якими володіють справжні оборонці , визволителі й захисники України. Це свята кожного, хто в той чи інший час віддавав свої знання, силу, мужність і професіоналізм справі захисту нашої держави.

Історія українського козацтва – це одна з найвизначніших сторінок життя нашого народу. В найтяжчі часи іноземного поневолення козацтво було справжнім захисником рідної України. Оборонцем віри, моралі та державницьких традицій нашої Вітчизни.

Вірю, що козацтво і надалі буде в авангарді конструктивних сил, які беруть на себе відповідальність за долю країни, сприяють зміцненню громадянського миру і злагоди.

Хочу сьогодні висловити щиру вдячність нашим захисникам, які боронили і тим,  котрі сьогодні  борються  з ненависним ворогом на сході нашої держави за мирне небо над нашими головами .

Сердечно вітаю усіх, хто носить високе звання захисника України та бажаю успіху тим, у кого іспит на це ще попереду. Шлю  вітання ветеранам, учасникам  війни, військовослужбовцям, воїнам запасу, батькам та матерям солдатів і зичу міцного здоров’я , добра, щастя, злагоди Вам та Вашим родинам.  Слава Україні!

З повагою, Березанський селищний голова Валерій Хоміцький.