Наймасштабніша подія осені: радіодиктант національної єдності

Дата: 15.10.2020 16:29

9 листопада 2020 року відбудеться Радіодиктант національної єдності, який транслюватимуть на всіх платформах Суспільного мовника (26 телеканалах (зокрема UA: ПЕРШИЙ і UA: МИКОЛАЇВ), UA: Українське радіо та соцмережах).

Радіодиктант – об’єднавча позаполітична акція, що популяризує вивчення української мови. Радіодиктанту національної єдності цьогоріч виповнюється 20 років.

Всеукраїнський радіодиктант національної єдності започаткували 2000 року задля єднання навколо української мови. Популярність радіодиктанту щороку зростає. В акції беруть участь тисячі людей з України й світу, вона єднає всіх, хто любить і шанує рідну мову.

Команда UA: Суспільне мовлення запрошує лідерів усіх політичних сил, керівництво держави та всіх, хто любить рідну мову, писати Радіодиктант національної єдності.

Про точний час початку радіо диктанту буде повідомлено пізніше на сайті corp.suspilne.media.