Вирішували питання щодо забрудення атмосферного середовища ТОВ "Зоря-Південь"

Дата: 19.10.2020 11:36

19.10.2020 в приміщенні Березанської селищної ради відбулася зустріч громадськості з представниками ТОВ «Зоря-Південь» (колишній комбікормовий) за участі селищного голови Валерія Хоміцького, заступника голови райдержадміністрації Володимира Погадаєва, Краснянського сільського голови Валерія Поліщука, представника ТОВ «Зоря-Південь» Сергія Якименка та мешканців Березанської громади. Предметом зібрання було обговорення питання щодо екологічного впливу виробництва ТОВ «Зоря-Південь» на навколишнє середовище.

Представник підприємства Сергій Павлович зазначив, що викиди виробництва відповідають допустимим нормам і на це є дозвільні документи. Але внаслідок перебоїв з електропостачанням, відбувається неконтрольований (аварійний) викид в атмосферу.

За результатами перемовин прийнято обопільні рішення, а саме:

• протягом наступного місяця ТОВ «Зоря-Південь»  зобов’язується димовивідні труби підняти вище на 10 метрів;
  • внести зміни до технічних умов електропостачання, що дасть змогу підприємству працювати безаварійно, без шкідливих викидів в атмосферу;
  • встановлення в перспективі сучасних фільтрів очищення на підприємстві.Фото без опису Фото без опису