Рішення виконкому від 20.10.2020 прийнято одноголосно

Дата: 20.10.2020 16:15

20.10.2020 в Березанській селищній раді відбулося засідання виконавчого комітету, в роботі якого взяли участь 12 із 21 членів виконкому. На порядку денному розглядалося 8 питань. Серед них – про діяльність та стан фінансово-господарської діяльності КП «Березань» за вересень поточного року. Доповідач – директор комунального підприємства Сергій Корчевський прозвітував про готовність до роботи в зимовий період та акцентував увагу на тому, що наразі проводиться робота по укладенню договорів з населенням та організаціями по наданню комунальних послуг, а також ведеться робота щодо виявлення боржників за отримані комунальні послуги й погашення ними заборгованості. Було розглянуто низку соціальних питань та одне земельне.

Обговорення проєктів рішення відбулося згідно з регламентом. Всі рішення порядку денного було прийнято одноголосно. Рішення виконкому опубліковано на офіційному сайті Березанської громади в розділі «Офіційні документи», підрозділ «Рішення виконкому» за посиланням https://berezanska-gromada.gov.ua/news/1603197214/