Наказ Міністерства Аграрної Політики та Продовольства України від 01.10.2020 № 590 «Про затвердження Вимог щодо розробки, впровадження та застосування постійно діючих процедур, заснованих на принципах Системи управління безпечністю харчових продуктів

Дата: 21.10.2020 09:43

Березанське міжрайонне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області на виконання Доручення  Головного управління № Д/40-20 від 02.10.2020 оприлюднює наказ Міністерства Аграрної Політики та Продовольства України від 01.10.2020 № 590 «Про затвердження Вимог щодо розробки, впровадження та застосування постійно діючих процедур, заснованих на принципах Системи управління безпечністю харчових продуктів (НАССР)» операторами ринку на малих потужностях та на харчоблоках ЗОШ і ДНЗ.