Патронатний вихователь - це робота, яка може стати вашим покликанням!

Дата: 21.10.2020 11:27

В  житті бувають різні форс-мажорні обставини: батьки хворіють і не можуть піклуватися за власних дітей, чи у випадку жорстокого, недбалого поводження, або залишають дітей без нагляду. Саме в таких ситуаціях дітям може  ТИМЧАСОВО прийти на допомогу сім’я патронатного вихователя.

Хто такий патронатний вихователь?

Це особа, яка пройшла  спеціальне навчання в  Миколаївському обласному центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Після навчання, згідно з договором з місцевою владою, патронатний вихователь бере до себе в сім’ю на певний час (але не більше як на 3 місяці) дитину, яка опинилася в складних життєвих обставинах.

Що гарантує держава:

1. Соціальну допомогу на утримання влаштованої під патронат дитини обсягом  2,5 прожиткових мінімума (5295 грн).
  2. Грошове забезпечення за надану послугу в розмірі 5-ти прожиткових мінімумів (10590 грн).
  3. Сплату єдиного внеску до Пенсійного Фонду України.

ХТО ЗАЦІКАВИВСЯ ПАТРОНАТОМ, ЗВЕРТАЙТЕСЯ ДЛЯ БІЛЬШ ДЕТАЛЬНОГО РОЗ’ЯСНЕННЯ до відділу соціального захисту населення Березанської селищної ради об’єднаної територіальної громади в каб. № 11, тел. 2-12-27.