Рішення чергової XXXVII сесії VII скликання від 22.10.2020

Дата: 22.10.2020 15:54

Порядок денний чергової  ХХХVІІ сесії VІІ скликання від 22.10.2020

Список депутатів та Результати поіменного голосування

Рішення № 1 "Про затвердження звіту про виконання селищного бюджету Березанської селищної ради за 9 місяців 2020 року"

Рішення № 2 "Про  внесення змін до  селищного бюджету Березанської  селищної  ради на  2020 рік"

Рішення № 3 "Про внесення змін до  структури  Березанської селищної ради на 2020 рік"

Рішення № 4 "Про внесення змін до штатного розпису Березанської селищної ради на 2020 рік"

Рішення № 5 "Про  стан фінансово-господарської діяльності  КП «Березань» за III квартал 2020 року"

Рішення № 6 "Про надання згоди на безоплатне прийняття автомобіля ГАЗ-53 ( державний номер 072-90 НК) у комунальну власність Березанської селищної ради"

Рішення № 7 "Про надання згоди на безоплатне прийняття основних засобів (мікроавтобуса медичної допомоги – D ГАЗ АС – G 32214) у комунальну власність Березанської селищної ради"

Рішення № 8 "Про надання згоди на безоплатне прийняття  зі спільної власності територіальних громад сіл, селища Березанського району Миколаївської області у комунальну власність Березанської селищної ради дитячого відділення та гаражу Комунального некомерційного підприємства «Березанська центральна районна лікарня» Березанської районної ради"

Рішення № 9 "Про надання згоди на безоплатне прийняття майна зі спільної власності територіальних громад сіл, селища Березанського району Миколаївської області у комунальну власність Березанської селищної ради"

Рішення № 10 "Про надання згоди на безоплатне прийняття майна відділу освіти, культури, молоді та спорту Березанської райдержадміністрації зі спільної власності територіальних громад сіл, селища Березанського району Миколаївсько області у комунальну власність Березанської селищної ради"

Рішення № 11 "Про надання згоди на безоплатне прийняття автомобільного транспорту відділу освіти, культури, молоді та спорту Березанської райдержадміністрації  зі спільної власності територіальних громад сіл, селища Березанського району Миколаївської області у комунальну власність Березанської селищної ради"

Рішення № 12 "Про надання згоди на безоплатне прийняття індивідуально визначеного майна зі спільної власності територіальних громад, сіл, селищ, міст Миколаївської області у комунальну власність  Березанської селищної ради"

Рішення № 13 "Про внесення змін до плану діяльності Березанської селищної ради з підготовки проєктів регуляторних актів у 2020 році"

Рішення № 14 "Про затвердження положення про оренду комунального майна Березанської селищної ради об`єднаної територіальної громади та забезпечення відносин у сфері оренди комунального майна"

Рішення № 16 "Про резервування земельних ділянок сільськогосподарського призначення для сінокосіння та випасання худоби та створення громадських пасовищ"

Рішення № 17 "Про припинення права оренди земельної ділянки та  розірвання договору оренди землі з Мішок Любомирою Іванівною"

Рішення № 18 "Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)"

Рішення № 19 "Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність громадянам України"

Рішення № 20 "Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок"

Рішення № 21 "Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність громадянам України"

Рішення № 22 "Про дозвіл на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)"

Рішення № 23 "Про дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)"

Рішення № 26 "Про затвердження звіту з експертної грошової оцінки земельної ділянки кадастровий номер 4820955100:21:031:0010"

Рішення № 27 "Про затвердження звіту з експертної грошової оцінки земельної ділянки кадастровий номер 4820955100:21:027:0014"

Рішення № 28 "Про передачу земельної ділянки у власність"

Рішення № 29 "Про внесення змін до договору оренди  землі  укладеного з ТОВ «МИКОЛАЇВПРЕСА» та  заміну  сторони  договору – орендаря"