В Березанській громаді відбулося відзначення 76-ої річниці вигнання нацистів з України

Дата: 28.10.2020 10:29

Сьогодні вранці, 28 жовтня, в Березанській громаді відбулося відзначення 76-ої річниці вигнання нацистів з України.

На знак вшанування героїчного подвигу ветеранів Другої світової війни та борців за незалежність України в період Другої світової війни, зберігаючи традиції старших поколінь, відбулося покладання квітів до монументу загиблим воїнам у Другій світовій війні в центрі Березанки.

В церемонії покладання квітів взяли участь Березанський селищний голова Валерій Хоміцький, заступник голови райдержадміністрації Володимир Погадаєв, начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Анастасія Смоляк, директор Березанського селищного будинку культури Ірина Зіміна-Яценко та представники громадськості.

Фото без опису Фото без опису

В рамках відзначення цієї вікопомної дати, працівники Березанського селищного будинку культури презентували тематичну стінгазету, яка містить цікавий матеріал про участь України в завершальних операціях Другої світової війни, про визволення Лівобережної та Правобережної України, про битву за Кив, про масове звільнення України.  Стінгазета розміщена на вітражних вікнах закладу культури і має вільний доступ для широкого загалу з дотриманням необхідних умов загальнодержавного карантину.

Фото без опису Фото без опису