Миколаївська область, Миколаївський район

Обласна Цільова регіональна програма підтримки індивідуального житлового будівництва на селі реалізується шляхом надання пільгових кредитів під 3 відсотки річних

Дата: 02.11.2020 13:50

В Миколаївській області діє Цільова регіональна програма підтримки індивідуального житлового будівництва на селі та поліпшення житлово-побутових умов сільського населення «Власний дім» на 2018-2023 роки, яка спрямована на створення відповідних житлових та соціально-побутових умов для сільського населення області, в першу чергу для молодих спеціалістів, молодих сімей, працівників соціальної сфери села, сільськогосподарських формувань, обслуговуючих галузей.

На сьогодні вона є практично єдиною реальною можливістю для поліпшення умов проживання на селі.
Реалізується Програма шляхом надання сільським мешканцям пільгових довгострокових кредитів під 3 відсотки річних на будівництво, реконструкцію, добудову, придбання індивідуальних житлових будинків, заходи з енергозбереження, спорудження інженерних мереж. Також позичальниками можуть бути мешканці міст районного значення.
Рішенням обласної ради від 25 вересня 2020 року №3 затверджено Програму у новій редакції, де збільшено граничні розміри кредиту:
400 тис. гривень - спорудження нового житлового будинку;
250 тис. гривень - реконструкцію житлового будинку або добудову незавершеного будівництвом житла;
300 тис. гривень - придбання житла;
150 тис. гривень - заходи з енергозбереження;
100 тис. гривень - спорудження інженерних мереж та підключення їх до існуючих комунікацій.
З метою створення відповідних житлових та соціально-побутових умов саме для сільського населення області запрошуємо до співпраці.
З питань отримання кредитів звертайтеся до спеціалізованої кредитно-фінансової господарської організації "Миколаївський обласний фонд підтримки індивідуального житлового будівництва на селі", який знаходиться за адресою: м. Миколаїв, вул. Робоча-2А, офіс 508 (телефон: 0512-56-34-22, e-mail: skfgo.mk@ukr.net).