Вітання виконкому Березанської селищної ради з Днем працівника соціальної сфери

Дата: 01.11.2020 08:30

З Днем працівників соціальної сфери!

Першого листопада в Україні відзначається День працівника соціальної сфери, який викликає в нас особливі почуття.

Кажуть, що життя людини до тих пір має цінність, доки вона може допомагати іншим. Соціальні працівники – це яскравий приклад людяності, співчуття та милосердя.

Шановні працівники соціальної сфери Березанської громади! Ви першими приймаєте на себе людські проблеми, біль та життєві негаразди й готові допомогти і підтримати кожного. Ваша праця скромна і не завжди помітна, але завжди сповнена душевного тепла, милосердя і гуманізму.

Тож прийміть щирі вітання з професійним святом і подяку за ваше добросовісне і професійне служіння обраній справі, хай вам сторицею повертаються людська шана і повага. Нехай ваша компетентність, працьовитість, душевне тепло і надалі служать на благо людей, а свято принесе усвідомлення своєї причетності до великої справи – соціального захисту людини.

Зичимо вам міцного здоров’я, добробуту, злагоди і домашнього затишку, звершення задумів, невтомного творчого пошуку та подальших успіхів у поліпшенні соціального захисту населення.

З поваго, Виконавчий комітет Березанської селищної ради.