Дата: 06.11.2020 13:26

Місто Миколаїв продовжує перебувати в «червоній» зоні, а інші населені пункти області – в «помаранчевій».

Сьогодні відбулося позачергове засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Згідно з їх рішенням місто Миколаїв продовжує перебувати в «червоній» зоні.

До «помаранчевої» зони віднесено:

- міста: Вознесенськ, Очаків, Первомайськ та Южноукраїнськ;

- райони: Арбузинський, Баштанський, Березанський, Березнегуватський, Братський, Веселинівський, Вітовський, Вознесенський, Врадіївський, Доманівський, Єланецький, Казанківський, Кривоозерський, Миколаївський, Новобузький, Новоодеський, Очаківський, Первомайський та Снігурівський райони.

Такі епідемічні рівні встановлюються на 14 днів.

Для зупинення розповсюдження коронавірусної інфекції закликаємо жителів міста та області дотримуватись карантинних обмежень, маскового режиму в громадських місцях, користуватись антисептиком та дотримуватись соціальної дистанції.

Зазначимо, що сьогодні Верховна Рада України прийняла Закон, згідно із яким перебування в громадських будинках, спорудах, громадському транспорті під час дії карантину без вдягнутих засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів або захисних масок, що закривають ніс та рот, у тому числі виготовлених самостійно - тягне за собою накладення штрафу від десяти до п’ятнадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.