Миколаївська область, Миколаївський район

Працівники Березанської селищної ради взяли участь у Всеукраїнському радіодиктанті національної єдності

Дата: 09.11.2020 11:00

Сьогодні, 9 листопада, у День писемності та мови, Українським радіо проводився XX Всеукраїнський радіодиктант національної єдності з метою пропагування грамотності, підтримки та розвитку державної мови, виховання високої мовної культури.

Радіодиктант був задуманий як своєрідний флешмоб єднання навколо рідної мови, учасником якого міг стати кожен охочий. Тож працівники Березанської селищної ради, які змогли «викроїти» 30 хвилин робочу часу, теж проявили свою активну позицію і з великим задоволенням взяли участь у цьому загальнодержавному проекті.

Автор тексту цьогорічного радіодиктанту став письменник, лауреат Національної премії України імені Т. Шевченка Іван Малкович, а читала його українцям акторка з чудовою дикцією Римма Зюбіна. Текст диктанту був невеликий,  і, як на мене, нескладний, але містив слова на перевірку нового правопису.

Цікаво, який буде результат нашого правопису?! Треба набратися терпіння й дочекатися 11 листопада, коли на сайті Міносвіти оприлюднять правильний текст. Але спектр емоцій всі учасники отримали великий!