На черговій XXXVIII сесії VII скликання затверджено рішення про створення фінансового відділу Березанської селищної ради

Дата: 13.11.2020 11:57

13.11.2020 в Березанській селищній раді відбулася чергова XXXVIII сесія VII скликання, в роботі якої взяли участь 18 із 26 депутатів. На порядку денному розглядалося два питання - про утворення фінансового відділу Березанської селищної ради та про внесення змін до структури й штатного розпису Березанської селищної ради та виконавчого комітету. За обидва рішення депутати проголосували одноголосно.

Попередньо проекти цих рішень розглядалися на засіданні постійної профільної комісії.

Детальніше ознайомитися з рішеннями сесії, результатами поіменного голосування та списком присутніх депутатів можна за посиланням https://berezanska-gromada.gov.ua/news/1605260259/.