Дата: 16.11.2020 15:23

У Василівці створено комфортні умови відпочинку для мешканців громади різного віку.

В Березанській ОТГ продовжують втілюватися в життя проєкти громадського бюджету Березанської селищної ради на 2020 рік. Сьогодні звітуємо про реалізацію третього проєкту «Зона сімейного відпочинку» в селі Василівка, яку нещодавно встановили на території зеленої зони біля сільського Будинку культури за кошти місцевого бюджету.

Як і планувалося, зона відпочинку включає альтанку з елементами кованої конструкції й садовими меблями, два ліхтарі на сонячних батареях, які освітлюють територію, дві урни для сміття та чотири вуличні тренажери для загального розвитку.

Фото без опису Фото без опису

Нову зону відпочинку вже встигли озеленити адмінколектив старостату разом із небайдужими односельцями. Висадили троянди, лілеї та молоді березові й горіхові дерева. Втілення даного проєкту – це вагомий внесок у розбудову інфраструктури сфери відпочинку села Василівка, яка до цього часу була відсутня.

Нагадаємо, що у жовтні ми звітували про два проєкти громадського бюджету – про реконструкцію пішохідних доріжок у Березанці. Продовження буде, слідкуйте за нашими публікаціями.