17 листопада – Міжнародний день студента

Дата: 17.11.2020 10:13

Міжнародний день студентів встановлений 17 листопада 1946 на Всесвітньому конгресі студентів, що відбувся в Празі, на згадку про чеських студентів-патріотів.

В Україні День студента встановлений указом Президента від 16 червня 1999 року. 17 листопада називають також днем міжнародної солідарності студентів.

Едуард Асадов писав про студентів так: «Є така нація  студенти, веселий та особливий народ ... Все те, що іншим людям неможливо, студенту  наплювати та дурниця!».

Студенти  народ винахідливий та заповзятливий, а студентська пора  найвеселіша в житті. Тільки студент може вивчити за одну ніч те, що люди вивчали століттями, він може не знати розкладу, але точно знає, коли йому «до другої пари». Тільки студент може не спати тижнями та харчуватися одними пельменями. А для того, щоб перерахувати всі студентські прикмети та забобони, не вистачить і кількох сторінок Work.ua :)

У День студента всім минулим, теперішнім та майбутнім учням можна побажати, щоб навчання давалося легко, іспити здавалися з першого разу, «хвости» закривалися, а невтомний ентузіазм неодмінно привів до улюбленої, престижної та затребуваної професії. Із Днем студента!