Визначено переможницю I (зонального) Всеукраїнського конкурсу "Учитель року-2021"

Дата: 24.11.2020 15:06

з метою підвищення престижності професії учителя та виявлення підтримки талановитих педагогічних працівників,  20 листопада 2020 року проведено І (зональний) тур Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2021» із номінації  «Українська мова та література».

Участь в  першому турі конкурсу взяли представники  Березанського і Калинівського ЗЗСО  (Березанська ОТГ) та Новофедорівського ЗЗСО (Коблівська ОТГ). І (зональний) тур Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2021» із номінації  «Українська мова та література» проходив відповідно до програми, а саме:

Перше  конкурсне випробування  «Дистанційний урок»  проводилось  у форматі відеозапису дистанційного уроку. До початку дистанційного уроку учасниці конкурсу надіслали журі:

1) технологічну карту уроку, де відображено: тему, мету та завдання уроку; етапи уроку; діяльність учителя та учнів на кожному етапі уроку; електронні освітні ресурси (ЕОР), що використовуються на уроці або під час самостійної роботи учнів; способи оцінювання діяльності учнів та форми зворотного зв’язку;

2) інструкції учням з опрацювання теоретичного матеріалу та виконання завдань із зазначенням очікуваних результатів, яких має досягти учень, та дедлайнів виконання;

3) перелік завдань для опрацювання учнями.

Оцінювались фахове знання предмета, методична компетентність; спрямованість на формування цілісності знань, предметних та ключових компетентностей, цінностей і ставлень; реалізація наскрізних змістових ліній; активізація пізнавального інтересу учнів, стимулювання самостійності та організація самостійної діяльності; організація навчальної взаємодії та зворотного зв’язку; урахування освітніх потреб учнів, диференціація навчальних завдань; доступність та якість дидактичного, ілюстративного, інструктивного матеріалу; доцільність вибору цифрових технологій, раціональність використання мультимедійних технологій, ЕОР, інтерактивних вправ.

Друге конкурсне випробування  «Майстер-клас» проводилось  у форматі відеозапису майстер-класу для педагогічних працівників.

Оцінювались доцільність вибору методів та прийомів, майстерність та ефективність їх використання; відповідність продемонстрованих методів та прийомів власній педагогічній ідеї, меті, змісту навчання; дотримання принципів проведення майстер-класу.

Відповідно до рішення журі визначено переможців, які посіли призові місця у І (зональному) турі Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2021» із номінації  «Українська мова та література»:

І місце – Кулик Олена Олегівна, учитель української мови та літератури Березанського ЗЗСО;

ІІ  місце – Лозенко Діана Іванівна, учитель української мови та літератури Калинівського ЗЗСО;

ІІІ місце – Оліярник Марина Олексіївна, учитель української мови та літератури  Новофедорівського   ЗЗСО.

Бажаємо переможниці -  Кулик Олені Олегівні, успіхів у ІІ (обласному) турі Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2021»  із номінації  «Українська мова та література».