Сьогодні Березанську громаду з робочим візитом відвідав народний депутат Верховної Ради Артем Чорноморов

Дата: 25.11.2020 16:52

25.11.2020 в Березанській селищній раді відбулася робоча зустріч голів Березанської й Коблівської ОТГ Валерія Хоміцького і Володимира Панича з народним депутатом Верховної Ради Артемом Чорноморовим і його радником Ігорем Кордіком та головою громадської організації Олегом Бозом.

Фото без опису Фото без опису

Розглядали питання щодо подальшого розвитку інфраструктури Березанської й Коблівської громад. Особливу увагу приділили перспективам соціально-економічного розвитку обох громад у новому складі.

В ході зустрічі селищним головою Валерієм Хоміцькиим піднімалося питання впровадження проєктів по ремонту доріг та водогонів в Березанській ОТГ, а сільським головою Володимиром Паничем – питання впровадження проєкту газифікації села Українка.

Обговорювалися теми децентралізації та президентського проєкту «Велике будівництво» в частині ремонту доріг державного та обласного значення, що проходять територіями Березанської та Коблівської ОТГ.