Актова зала Березанського БТШ після ремонту готова до проведення новорічно-різдвяних свят

Дата: 26.11.2020 14:17

Завжди приємно писати про хороші справи. Так, в Березанському селищному Будинку творчості школярів щойно завершено косметичний ремонт актової зали. Відрадно зазначити, що творчий колектив цього закладу власними силами проводив ремонтні роботи, із закупівлею будівельних матеріалів допомогла селищна рада. Колектив робив ремонт, як мовиться, на совість. І врешті вийшло дуже гарно – рівна, білесенька стеля, стіни світло жовтого кольору, двері як новенькі, нижня частина сцени має нове обрамлення.

Оновлена зала вже зовсім скоро прийматиме своїх постійних відвідувачів: на звітних концертах школярів, творчих вечорах, тематичних заходах, семінарах тощо.

Наразі тут триває підготовча робота по виготовленню декорацій до  грудневих свят: Андрія, Святого Миколая та новорічних колядок.

А задумів щодо проведення новорічно-різдвяних свят колектив має багато, - поділилася керівник БТШ Тетяна Локтіонова. Тож бажаємо дружньому, монолітному колективу творчих успіхів і реалізації всіх задуманих планів!