Очільник Березанської громади привітав переможницю І (зонального) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2021»

Дата: 27.11.2020 12:28

Вранці 27 листопада Березанський селищний голова Валерій Хоміцький завітав на педагогічну нараду до Березанського ЗЗСО з приємною місією. Привітав переможницю І (зонального) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2021» в номінації  «Українська мова та література» Олену Кулик, учительку української мови та літератури Березанського ЗЗСО. Подякував Олені Олегівні за натхненну працю, за жагу підкорювати освітянські вершини і прославляти Березанську громаду. Побажав перемог у наступних турах та звичайного людського щастя, міцного здоров’я, невичерпної енергії, творчих здобутків, сили та наснаги у виконанні почесної місії вчителя – творінні добра, навчанні та вихованні учнівської молоді.

До привітань очільника громади приєдналися начальник відділу ОКМС селищної ради Анастасія Смоляк, директор Березанського закладу освіти Альона Радченко та увесь педагогічний колектив.