Дата: 30.11.2020 16:26

30.11.2020 в Березанській селищній раді відбулася позачергова XXXIX сесія VII скликання, в роботі якої взяли участь 18 із 26 депутатів селищної ради. На порядку денному розглядалося 19 питань, які після обговорення за більшістю голосів було прийнято.

Попередньо проєкти цих рішень розглядалися на засіданнях постійних профільних комісій.

Детальніше ознайомитися з порядком денним сесії,  рішеннями сесії, результатами поіменного голосування та списком присутніх депутатів можна за посиланням https://berezanska-gromada.gov.ua/news/1606744327/.