Начальник управління охорони здоров’я Миколаївської ОДА Оксана Черненко під час брифінгу: до кінця року планується збільшити забезпеченість COVID-ліжок кисневими точками до 84%

Дата: 01.12.2020 11:43

Станом на 01 грудня зареєстровано більше 450 нових випадків хворих на COVID-19.

На сьогоднішній день для надання допомоги хворим на COVID-19 у спеціалізованих шпиталях розгорнуто 1557 ліжок з них 502 обладнано кисневими точками та 225 кисневими концентраторами. За останній тиждень забезпеченість концентраторами збільшено на 24 одиниці.

"До кінця року буде збільшено забезпеченість киснем до 1299 точок, а це майже 84% відсотки від розгорнутої кількості ліжок", - заявила на брифінгу начальник управління охорони здоровя Миколаївської облдержадміністрації Оксана Черненко.

Оксана Черненко розповіла, що на сьогодні кисневу підтримку загалом отримують  275 хворих. На апаратах ШВЛ перебувають 12 пацієнтів, з них найбільше в КНП «Миколаївський обласний центр лікування інфекційних хвороби» - 4 хворих, по 3 в КНП Миколаївської міської ради «Міська лікарня №3», КНП «Вознесенська багатопрофільна лікарня» та 2 пацієнти в інших лікарнях.

Вона додала, що в шпиталях загалом є 169 апаратів ШВЛ, а це великий резерв у разі необхідності підключення пацієнта до апарату штучної вентиляції легень.