3 грудня - Міжнародний день людей з інвалідністю

Дата: 03.12.2020 10:05

Щороку 3 грудня у світі відзначається Міжнародний день інвалідів, який проголошено Генеральною Асамблеєю ООН у 1992 році. Відзначення цієї дати спрямоване на посилення уваги до проблем людей з інвалідністю, захисту їх гідності, прав і благополуччя. Цей день є нагадуванням людству про його обов’язок виявляти турботу і милосердя до людей з особливими потребами.

На планеті сьогодні проживає більше 1 мільярда людей з інвалідністю, або 15 відсотків населення Землі. В масштабах Березанської громади показник інвалідності сягає 545 осіб, у тому числі 32 дітей.

Інваліди – це не просто категорія людей. Це окремі життя, окремі долі. Тому люди з обмеженими фізичними можливостями завжди знаходяться під постійним контролем і увагою соціальної служби Березанської селищної ради. Так, у 2020 році було надано адресну матеріальну допомогу 70 інвалідам на суму 82 500 гривень. У зв’язку з епідемією, пов’язаною з коронавірусною хворобою, соціальна служба надала допомогу 38 одиноким особам з інвалідістю у вигляді продуктових наборів. Постійно інвалідам надаються на дому перукарські послуги.

Побажаймо людям з інвалідіністю незламності духу, невичерпності енергії, здоров'я та віри у краще майбутнє.