Вітання Березанського селищного голови з Всесвітнім днем волонтера!

Дата: 04.12.2020 11:02

Щиро вітаю волонтерів Березанської громади з нагоди Всесвітнього дня волонтера!
     Міжнародний день волонтера – свято кожного, хто хоч раз за покликом серця допомагав людям, не чекаючи подяк, нагород і визнання. Волонтерський рух в Україні, і Березанці зокрема, займає особливе місце, адже волонтери у нас  – це люди, які віддають часом останні копійки аби допомогти нужденним, військовим, які боронять нашу рідну українську землю від агресора, це люди, які купують для військових продукти харчування та інші необхідні речі.
Волонтери витрачають свій вільний час, енергію і завзяття на благо нашого суспільства.

Я безмежно  вдячний Вам за Вашу неоціненну роботу, за турботу про людей, за допомогу їм у скрутну хвилину. Особлива подяка за Вашу допомогу військовим, що нині перебувають у зоні АТО, та переселенцям зі Сходу країни.

Бажаю усім волонтерам міцного здоров’я, добробуту, наснаги на добрі справи, родинного затишку і тепла, миру та благополуччя. Нехай кожен шляхетний вчинок одного волонтера спонукає до дії інших, а люди – віддячують вам добром і повагою.

З повагою, Березанський селищний голова Валерій Хоміцький.