Вітання Березанського селищного голови та виконкому селищної ради до Дня Збройних Сил України

Дата: 06.12.2020 08:43

6 грудня – День Збройних Сил України!

Це свято сильних, мужніх і сміливих людей, готових у будь-який час стати опорою для своєї країни, рідних і близьких. Це свято кожного, хто стоїть на захисті нашої рідної України, охороняє її кордони, оберігає мир та спокій народу.

Сьогодні українські військовослужбовці показали свої патріотизм, силу духу, безмежну любов до Батьківщини.  Ризикуючи власним життям, наші військовослужбовці відстоюють на Сході країни наше з вами право на мирне життя, суверенітет і незалежність нашої Батьківщини.

Шановні військовослужбовці, сьогодні, у нелегкий для країни час, Ви героїчно захищаєте рідну землю, зберігаючи вірність військовому обов'язку, гідно та віддано служите українському народові.

Ми щиро вдячні всім, хто сьогодні несе службу в лавах Збройних Сил України, вдень і вночі охороняючи спокій мирних громадян. Віримо, що українська армія й надалі буде надійним гарантом суверенітету та територіальної цілісності нашої держави. Потужні Збройні Сили України – це запорука сильної і процвітаючої країни!

Бажаємо Вам сили, наснаги, міцного здоров’я, мирного неба та щасливого життя. Нехай відвага, сміливість і мужність допомагають Вам долати всі труднощі, які зустрічаються на шляху. Зi святом вас!

З повагою, Березанський селищний голова Валерій Хоміцький та виконавчий комітет Березанської селищної ради.