Рішення чергової I сесії VIII скликання від 11.12.2020

Дата: 11.12.2020 14:38

Порядок денний I сесії VIII скликання від 11.12.2020

Список депутатів та Результати поіменного голосування

Протокол № 1 від 11.12.2020

Рішення № 2 "Про початок повноважень Березанського  селищного голови"

Рішення № 3 "Про затвердження переліку постійних комісій та Положення про постійні комісії Березанської селищної ради"

Рішення № 4 "Про затвердження  складу постійної  комісії з питань земельних ресурсів, соціального розвитку та екології,   благоустрою, житлово-комунального господарства, приватизації, комунальної власності, промисловості, транспорту та зв’язку, просторового планування Березанської селищної ради"

Рішення № 5 "Про затвердження  складу постійної  мандатної комісії з питань депутатської діяльності,  етики, законності, захисту прав людини, антикорупційної діяльності, громадської згуртованості, регуляторної діяльності, соціального захисту, культури, освіти, туризму, медицини та спорту, засобів масової інформації, побутового  обслуговування населення, молодіжної політики та духовності Березанської селищної ради"

Рішення № 6  "Про затвердження  складу постійної  комісії з питань планування бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку  та інвестицій Березанської селищної ради"

Рішення № 7 "Про утворення тимчасової лічильної комісії  для обрання секретаря  Березанської селищної  ради"

Рішення № 8 "Про обрання секретаря Березанської селищної ради"

Рішення № 9 "Про забезпечення виконання бюджетів Дмитрівської, Краснянської, Краснопільської, Ташинської, Щасливської сільських рад до завершення бюджетного періоду"

Рішення № 10 "Про початок реорганізації Дмитрівської, Краснянської, Краснопільської, Ташинської, Щасливської сільських рад шляхом приєднання до Березанської селищної ради"

Рішення № 11 "Про внесення змін до   штатного розпису Березанської селищної ради та виконавчого комітету"

Рішення № 12 "Про  затвердження   Положення  про старосту села (сіл) Березанської територіальної громади"

Рішення № 13 "Про  затвердження   посадової інструкції старости села (сіл) Березанської територіальної громади"

Рішення № 14 "Про затвердження  на посаду старости Василівського старостинського округу"

Рішення № 15 "Про затвердження  на посаду старости Калинівського старостинського округу"

Рішення № 16 "Про затвердження  на посаду старости Матіясівського старостинського округу"

Рішення № 18 "Про затвердження  на посаду старости на території Березанської селищної ради"

Рішення № 19 "Про затвердження  на посаду старости на території Березанської селищної ради"

Рішення № 20 "Про затвердження  на посаду старости на території Березанської селищної ради"

Рішення № 21 "Про затвердження  на посаду старости на території Березанської селищної ради" (внесено зміни до п. 4 згідно з рішенням XXVII сесії VIII скликання від 20.05.2022 № 4)

Рішення № 22 "Про затвердження  на посаду старости на території Березанської селищної ради"

Рішення № 23 "Про затвердження  на посаду першого заступника селищного голови"

Рішення № 24 "Про затвердження  на посаду керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету Березанської селищної ради"

Рішення № 25 "Про затвердження положення про виконавчий комітет Березанської селищної ради"

Рішення № 26 "Про утворення виконавчого комітету Березанської селищної ради VIII скликання, визначення його чисельності та затвердження  персонального складу" (внесено зміни до п.1 даного рішення та виведено 2 членів зі складу виконкому згідно з рішенням від 22.02.2022 № 9; внесено зміни від 30.11.2023 року рішенням №6 "Про внесення змін до рішення селищної ради від 11.12.2020 № 26,1 сесії VIII скликання «Про утворення виконавчого комітету Березанської селищної ради VIII скликання, визначення його чисельності та затвердження персонального складу»)

Рішення № 27 "Про виготовлення  номерних печаток та штампів"

Рішення № 29 "Про створення тимчасової робочої комісії для розробки Регламенту Березанської селищної ради VІII скликання"