12 грудня Україна відзначає День сухопутних військ

Дата: 12.12.2020 08:54

12 грудня Україна відзначає День сухопутних військ. Це свято з'явилося в 1997 році, за рік після завершення формування сухопутних військ ЗСУ.

Цю дату відзначають всі види сухопутних військ: механізовані, танкові, ракетні війська, артилерія, армійська авіація, війська протиповітряної оборони, десантно-штурмові війська і війська спецпризначення.

Сухопутні війська є головним носієм бойової могутності незалежної Української держави. За своїм призначенням та обсягом покладених на них завдань, вони відіграють вирішальну роль у захисті Батьківщини, як у мирний, так і воєнний час. За чисельністю вони складають майже половину Збройних Сил України".

Гордимося захисниками України! Нехай Господь оберігає і захищає наших відважних воїнів! Слава Сухопутним військам України! Слава Україні!"