Команда здобувачів освіти Березанської територіальної громади посіла почесне II місце в XIX обласних Спортивних іграх в 2019-2020 навчальному році

Дата: 15.12.2020 15:03

Березанська селищна рада і відділ ОКМС селищної ради вітаємо наших переможців  з почесним II місцем у ХІХ обласних Спортивних іграх серед учнів закладів загальної середньої освіти ОТГ Миколаївської області.

За результатами підсумків ХІХ обласних Спортивних ігор у 2019-2020 навчальному році команда здобувачів освіти Березанської територіальної громади посіла почесне II місце.

09 грудня відбулося нагородження переможців та призерів Миколаївським обласним відділенням (філією) Комітетом з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України. Представники Березанської ОТГ отримали диплом та кубок начальнимк та директор ДЮСШ Віктор Поляков.

Бажаємо нашим переможцям наснаги та нових спортивних звершень!!!!