Віталій Кім: Забезпеченість ліжкового фонду киснем на Миколаївщині до кінця року складе 95%

Дата: 16.12.2020 11:25

До кінця року у лікарнях області, які надають допомогу хворим на COVID-19 буде обладнано 1312 кисневих точок та працюватимуть 775 кисневих концентраторів.

Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомив голова Миколаївської ОДА Віталій Кім.

Він зазначив, що це дозволить підвищити забезпеченість ліжкового фонду киснем до 95%, що більше ніж рекомендує МОЗ України. Їх рекомендація - це 80%.

Також Віталій Кім поінформував, що лікарням Миколаєва із резервного фонду буде виділено 10 концентраторів. Враховуючи, що Миколаєву загалом необхідно 69 таких приладів, найближчим часом після закупівлі буде передано ще».

«В місті Миколаєві дуже складна ситуація із COVID-19. Майже всі койкомісця зайняті. Міський голова Олександр Сєнкевич звернувся до мене із проханням допомогти. Звичайно, я не відмовив» - розповів Віталій Кім.

Нагадаємо, що Миколаївська область за кошти державної субвенції закупила кріоциліндри, кисневі концентратори та на сьогодні майже завершено процес укладання договорів з виконавцями робіт по проведенню нових кисневих шляхів в спеціалізованих шпиталях.