Постійна комісія з питань планування бюджету та фінансів Березанської селищної ради погодила винести на розгляд сесії 13 питань, серед яких про бюджет громади-2021

Дата: 16.12.2020 18:22

16.12.2020 в Березанській селищній раді відбулося засідання постійної комісії з питань планування, бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку та інвестицій селищної ради. В роботі комісії взяли участь 8 із 9 членів комісії, селищний голова Валерій Хоміцький та провідні спеціалісти селищної ради.

На порядку денному розглядалося 13 проєктів рішень (див. на фото), серед них про селищний бюджет Березанської територіальної громади на 2021 рік. Після обговорення депутати вирішили питання з внесеними змінами винести на розгляд сесії для подальшого прийняття цих рішень.