17 грудня - День працівника державної виконавчої служби

Дата: 17.12.2020 09:09

17 грудня в Україні відзначається День працівника державної виконавчої служби. Державні виконавці грають важливу роль в процесі реалізації судових рішень. Саме державні виконавці роблять так, щоб аліменти виплачувалися, а борги поверталися.

Шановні працівники Березанської ДВС! Ваша самовіддана праця і професіоналізм є важливою складовою утвердження у державі принципів законності, справедливості та верховенства права. Вітаємо вас із професійним святом і бажаємо міцного здоров’я, щастя, мудрості, благополуччя і добробуту! Нехай родинне тепло і затишок допомагають вам у виконанні вашого професійного обов’язку.

З повагою, селищний голова Валерій Хоміцький та виконавчий комітет Березанської селищної ради.