Постійна мандатна комісія Березанської селищної ради вирішила розглянуті питання зі змінами і доповненнями винести на затвердження сесії

Дата: 21.12.2020 12:36

21.12.2020 в Березанській селищній раді відбулося засідання постійної  мандатної комісії з питань депутатської діяльності, етики, законності, захисту прав людини, антикорупційної діяльності, громадської згуртованості, регуляторної діяльності, соціального захисту, культури, освіти, туризму, медицини та спорту, засобів масової інформації, побутового  обслуговування населення, молодіжної політики та духовності Березанської селищної ради.

На порядку денному розглядалося 5 проєктів рішень (див. на фото). Після обговорення депутати вирішили питання з внесеними змінами винести на розгляд сесії для подальшого їх прийняття.