Депутати Березанської селищної ради восьмого скликання прийняли важливі рішення зі змінами та доповненнями

Дата: 22.12.2020 17:57

22.12.2020 в Березанській селищній раді відбулася позачергова I сесія VIII скликання. У роботі сесії взяли участь 22 із 26 депутатів селищної ради (четверо депутатів відсутні з поважних причин), старости, представники громадськості.

На порядку денному розглядалося 33 питання, після розгляду було прийнято зі змінами і доповненнями за більшістю голосів 32 питання, одне за № 5 порядку денного - не прийнято.

Рішення сесії будуть опубліковані на офіційному сайті Березанської громади у розділі «Офіційні документи», підрозділ «Рішення сесії» у терміни, згідно з чинним законодавством, див. за посиланням https://berezanska-gromada.gov.ua/news/1608708866/.