Вітання Березанського селищного голови з Різдвом Христовим за Григоріанським календарем

Дата: 25.12.2020 08:44

Сьогодні, 25 грудня, більша частина планети відзначає Різдво Христове!

Вітаю усіх, хто відзначає це чудове свято за сучасним Григоріанським календарем, за яким ми сьогодні живемо.

Відзначаючи Різдво Христове, ми надаємо особливого змісту цьому святу, бо воно наповнене радощами й теплом родинного кола. Цей день об’єднує, гуртує і робить нас міцнішими. Вважається, що усі сказані  цього дня слова обов’язково збудуться.

Тож вітаю вас, мої земляки, зі світлим святом Різдва Христового і щиро бажаю, щоб наступний рік був для всіх нас особливим і щедрим на добро і радісні звістки, нехай він принесе у кожну родину сімейний затишок й добробут, міцне здоров’я й світло людської доброти. Даруйте своїм близьким щастя, увагу, щиру любов і чисті посмішки.

З Різдвом Христовим!

З повагою, Березанський селищний голова Валерій Хоміцький.