Одразу три I-их місця здобули березанці на Міжнародному відкритому багатожанровому конкурсі-фестивалі мистецтв «Лиманські зорі»

Дата: 05.01.2021 13:28

У грудні 2020 року проходив міжнародний фестиваль мистецтв «Лиманські зорі» за підтримки Міністерства культури України, Управління культури, національностей та релігій Миколаївської облдержадміністрації, Департаменту освіти і науки Миколаївської облдержадміністрації у чотирьох жанрах – фортепіанне мистецтво, інструментальне мистецтво, вокальне мистецтво і хореографічне мистецтво.

Березанські юні таланти взяли участь у цьому фестивалі у жанрі вокальне мистецтво. Оскільки фестиваль проходив дистанційно у зв’язку з карантинними обмеженнями, то й умови участі в ньому були відповідні. Треба було викласти відеозапис (ролик) з виступом учасника на YouTube ресурсі. При цьому відеозйомка повинна була проводитися без жодної зупинки відеокамери і без монтажу.

Критерії оцінювання конкурсантів були високими: чистота інтонації, читкість дикції, ознаки голосу (тембр, сила, діапазон), артистизм, образ, культура виконання, естетика костюма.

До складу журі фестивалю входили Народні та Заслужені артисти, Діячі культури та мистецтв, представники шоу-бізнесу, режисери, керівники творчих колективів. Відрадно відзначити, що у складі журі була й наша землячка – директор Березанського селищного Будинку культури, заслужена артистка естрадного мистецтва України Ірина Зіміна-Яценко, яка організувала участь нашої талановитої молоді у цьому фестивалі та була ідейним натхненником.

Отож, талант учасника фестивалю та професійна підготовка керівників-наставників принесли Березанській громаді заслужений великий успіх, одразу три перших місця!!!

Вітаємо Лауреатів II Міжнародного конкурсу-фестивалю мистецтв «Лиманські зорі», які які здобули 1-ші місця:

Кривенко Олену (Березанський селищний БК, керівник Юрій Харченко, номінація - народний вокал),

Нікіту Губернаторова (Березанський селищний БТШ, керівник Сергій Коновалов, естрадний вокал),

Регіну Кондратьєву (Березанський селищний БК, керівник Ірина Зіміна-Яценко, естрадний вокал, молодша вікова категорія).

Бажаємо їм та їхнім наставникам-керівникам успіхів у всіх творчих проєктах, здоров`я та радісних зимових свят!

Всі переможці отримали нагороди «Новою поштою» – іменні Дипломи I ступеня, медалі та статуетки, а їхні керівники – Подяки за високий професійний рівень підготовки учнів до фестивалю та вагомий внесок у розвиток культури.

Директор Березанського селищного Будинку культури Ірина Зіміна-Яценко отримала ще другу Подяку за фахову майстерність та роботу у складі журі цього фестивалю, а керівник вокальної студії Березанського селищного БТШ Сергій Коновалов отримав сертифікат «Кращий керівник».

Ми гордимося талановитими юними зірочками та високим професійним рівнем наших працівників культури! Так тримати!