Одразу три I-их місця здобули березанці на Міжнародному відкритому багатожанровому конкурсі-фестивалі мистецтв «Лиманські зорі»

Дата: 05.01.2021 13:28

У грудні 2020 року проходив міжнародний фестиваль мистецтв «Лиманські зорі» за підтримки Міністерства культури України, Управління культури, національностей та релігій Миколаївської облдержадміністрації, Департаменту освіти і науки Миколаївської облдержадміністрації у чотирьох жанрах – фортепіанне мистецтво, інструментальне мистецтво, вокальне мистецтво і хореографічне мистецтво.

Березанські юні таланти взяли участь у цьому фестивалі у жанрі вокальне мистецтво. Оскільки фестиваль проходив дистанційно у зв’язку з карантинними обмеженнями, то й умови участі в ньому були відповідні. Треба було викласти відеозапис (ролик) з виступом учасника на YouTube ресурсі. При цьому відеозйомка повинна була проводитися без жодної зупинки відеокамери і без монтажу.

Критерії оцінювання конкурсантів були високими: чистота інтонації, читкість дикції, ознаки голосу (тембр, сила, діапазон), артистизм, образ, культура виконання, естетика костюма.

До складу журі фестивалю входили Народні та Заслужені артисти, Діячі культури та мистецтв, представники шоу-бізнесу, режисери, керівники творчих колективів. Відрадно відзначити, що у складі журі була й наша землячка – директор Березанського селищного Будинку культури, заслужена артистка естрадного мистецтва України Ірина Зіміна-Яценко, яка організувала участь нашої талановитої молоді у цьому фестивалі та була ідейним натхненником.

Отож, талант учасника фестивалю та професійна підготовка керівників-наставників принесли Березанській громаді заслужений великий успіх, одразу три перших місця!!!

Вітаємо Лауреатів II Міжнародного конкурсу-фестивалю мистецтв «Лиманські зорі», які які здобули 1-ші місця:

Кривенко Олену (Березанський селищний БК, керівник Юрій Харченко, номінація - народний вокал),

Нікіту Губернаторова (Березанський селищний БТШ, керівник Сергій Коновалов, естрадний вокал),

Регіну Кондратьєву (Березанський селищний БК, керівник Ірина Зіміна-Яценко, естрадний вокал, молодша вікова категорія).

Фото без опису Фото без опису

Бажаємо їм та їхнім наставникам-керівникам успіхів у всіх творчих проєктах, здоров`я та радісних зимових свят!

Всі переможці отримали нагороди «Новою поштою» – іменні Дипломи I ступеня, медалі та статуетки, а їхні керівники – Подяки за високий професійний рівень підготовки учнів до фестивалю та вагомий внесок у розвиток культури.

Директор Березанського селищного Будинку культури Ірина Зіміна-Яценко отримала ще другу Подяку за фахову майстерність та роботу у складі журі цього фестивалю, а керівник вокальної студії Березанського селищного БТШ Сергій Коновалов отримав сертифікат «Кращий керівник».

Ми гордимося талановитими юними зірочками та високим професійним рівнем наших працівників культури! Так тримати!

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису