Вітання Березанського селищного голови з Новим 2021 роком

Дата: 31.12.2020 09:17

Шановні жителі Березанської територіальної громади! Дорогі земляки!

Усе менше й менше часу залишається до настання Нового 2021 року, який проходитиме під покровительством Білого металевого Бика. Ми знову перегортаємо ще одну сторінку нашого життя, нашої з Вами історії. 2020 рік був складний і водночас насичений подіями, напруженою працею та звершеннями. Він подарував нам радість зустрічей й відкриттів, перемог і досягнень, новий професійний і життєвий досвід.

У новий рік ми входимо із новими сподіваннями – на добрі зміни, на краще життя для себе та своєї родини, громади, рідної землі. Чи справдяться наші сподівання – залежить, передусім, від кожного з нас – від нашої відповідальності, життєвої позиції, розуму, щоденної копіткої праці.

Тож від усієї душі зичу Вам, дорогі земляки, великого людського щастя, міцного здоров'я, добра й радості, вірних друзів та близьких людей поруч. Нехай прийдешній рік виправдає Ваші самі добрі надії і прагнення, принесе достаток і добробут Вашим сім'ям. Нехай у Ваших домівках панують мир, взаєморозуміння й любов.

З Новим 2021 роком!

З повагою, Березанський селищний голова Валерій Хоміцький.