Оголошено конкурс на заміщення вакантних посад керівників комунальних підприємств «Краснопільське», «Прогресівське»,  «Ташинське»

Дата: 08.01.2021 14:18

Березанська селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантних посад керівників комунальних підприємств «Краснопільське», «Прогресівське»,  «Ташинське» на умовах контракту.

Вимоги до  кандидатів: громадянство України, вільне володіння державною мовою, вміння працювати  на  комп’ютері.

Для участі у конкурсі надаються наступні документи:

заява про участь у конкурсі, автобіографія, план розвитку комунального  підприємства, заповнена особова картка (форма П-2), 2 фотокартки розміром  3х 4 см, копія паспорта та ідентифікаційного номеру, копія трудової книжки, копія документа про освіту, копія  військового квитка  для військовозобов’язаних,  декларація про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік у  електронному вигляді.

Документи приймаються протягом 15 днів з моменту опублікування оголошення за адресою смт Березанка, вул. Центральна, 86. За довідками звертатися за тел.: 2-14-43.