Проєкти рішень виконкому від 01.2021

Дата: 13.01.2021 14:42

Порядок денний засідання виконавчого комітету Березанської селищної ради

Проєкт рішення №... "Про  затвердження Положення про порядок видачі довідок   виконавчим комітетом Березанської селищної ради"

Проєкт рішення №... "Про створення комісії з питань захисту прав дитини виконавчого комітету Березанської селищної ради"

Проєкт рішення №... "Про заходи щодо забезпечення збереження кабельних ліній зв’язку на території Березанської селищної ради на 2021 рік"

Проєкт рішення №... "Про взяття на квартирний облік гр. Вдовицького Юрія Михайловича"

Проєкт рішення №... "Про затвердження переліку об’єктів  та видів робіт, на яких особи притягнуті до адміністративної відповідальності у  виді суспільно-корисних робіт, та особи, засуджені та притягнуті до адміністративної відповідальності у вигляді громадських робіт, відбуватимуть покарання/стягнення протягом 2021 року"

Проєкт рішення №... "Про упорядкування адресного господарства житловому будинку, розташованому в межах території Березанської селищної ради  смт Березанка, вулиця  Степова  Миколаївської області, який належить  Колотухіну Юрію Анатолійовичу"

Проєкт рішення №... "Про затвердження актів з визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам"