Державна соціальна послуга єМалятко: реєстрація немовляти за 20 хвилин

Дата: 14.01.2021 11:07

До уваги батьків Березанської територіальної громади!

Відділ соціального захисту населення, сім’ї, дітей та молоді Березанської селищної ради інформує батьків, у яких народилися діти, про надання державної соціальної послуги єМалятко.

Раніше, щоб отримати необхідні послуги, батькам доводилося відвідувати різні установи, надавати близько 37 документів та витрачати на це чимало часу.

Сучасна соціальна послуга єМалятко надає можливість отримати бажані послуги за 20 хвилин лише за однією заявою в пологовому будинку, відділах ДРАЦС, ЦНАП або на Порталі Дія.

Додаткову інформацію з даного питання можна отримати у відділі соцзахисту населення, сім’ї, дітей та молоді Березанської селищної ради (2-ий поверх) або за тел.: (05153)2-12-27.