Проєкт Ради Європи «Молодь за демократію в Україні» запрошує молодіжні центри України до партнерства

Дата: 14.01.2021 14:20

Проєкт «Молодь за демократію в Україні» реалізується у межах Плану дій Ради Європи для України на 2018–2022 роки та ґрунтується на попередньому досвіді та продуктивній двосторонній співпраці Ради Європи та Міністерства молоді та спорту України у межах Рамкової програми співробітництва в галузі молодіжної політики між Радою Європи та Міністерством молоді та спорту України на 2016-2020 роки.

Проєкт передбачає співпрацю з представниками та представницями органів місцевої влади та молодіжних організацій для спільного сприяння посиленню участі молоді й громадської активності як в селах, так і в містах України (зокрема молодих людей з інвалідністю, молоді з числа меншин, а також молодих мігрантів, біженців і внутрішньо переміщених осіб), шляхом розвитку спроможності зацікавлених сторін молодіжної політики та підвищення якості молодіжної політики й роботи з молоддю згідно зі стандартами Ради Європи.

До партнерства у межах компоненту «Активізація молодіжних центрів та молодіжна робота» запрошуються національні, регіональні та місцеві молодіжні центри з усіх областей України.

Усім зацікавленим молодіжним центрам України пропонується заповнити анкету та надіслати її в заповненому та підписаному вигляді на адресу: youthfordemocracy_ukraine@coe.int

до 23:59 (київський час) 01 лютого 2021 р.

Анкета та деталі за посиланнямhttp://dsmsu.gov.ua/index/ua/material/54070

Про це повідомляє Управління молоді та спорту Миколаївської обласної державної адміністрації.