Володимир Клочко: Чим менше буде контактів між людьми, тим більша ймовірність запобігти поширенню COVID-19

Дата: 14.01.2021 16:13

Наразі в Миколаївській області досить напружена ситуація щодо захворюваності на коронавірусну інфекцію.

Про це свідчать певні розрахункові показники визначні Міністерством охорони здоров’я України. І станом на 14 січня показник захворюваності в області на COVID-19 за попередні 14 днів на 100 тис. населення складає майже 393.

Враховуючи вищезазначене, Миколаївська область протягом останніх двох тижнів посідає перше (!) місце в Україні за інтенсивністю розповсюдження захворюваності на коронавірус.

Про це сьогодні під час онлайн-брифінгу розповів Володимир Клочко головний державний санітарний лікар Миколаївської області, в. о. директора ДУ «Миколаївський обласний лабораторний центр МОЗ України».

«Коронавірусна інфекція – це інфекція, яка передається повітряно-крапельним шляхом, і тому варто розуміти, що чим менше буде контактів між людьми, тим більша ймовірність запобігти поширенню COVID-19», - зауважив Володимир Клочко.

Щодо прогнозів стосовно розвитку епідситуації у 2021 році, то він зазначив, що запровадження вакцинації допоможе стабілізувати ситуацію в країні та в області, зокрема.

З приводу запобігання захворюванню на коронавірусну хворобу Володимир Клочко звернувся до жителів Миколаївщини з проханням носити захисні маски. У разі виникнення будь-яких змін у стані здоров’я мінімізувати контакти з людьми, які вас оточують. Зменшити учать в різних культурно-масових заходах і звичайно дотримуватися особистої гігієни.