Прем’єр-міністр доручив до кінця січня підготувати довгострокові інструменти для збалансування ринку природного газу

Дата: 20.01.2021 16:00

Усі газопостачальні компанії вже цієї весни мають представити населенню свої річні продукти. На цьому наголосив Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль під час чергового засідання Кабінету Міністрів 20 січня.

Денис Шмигаль підкреслив, що Уряд веде активну роботу щодо розвитку справедливих правил та механізмів на ринку газу. А також доручив Міністерству енергетики, Міністерству розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства, Міністерству соціальної політики спільно з НКРЕКП та Антимонопольним комітетом до кінця місяця підготувати довгострокові інструменти для збалансування ринку природного газу.

Прем’єр-міністр під час засідання також привітав рішення НКРЕКП обмежити максимальний тариф на розподіл газу на рівні 1,79 грн за кубічний метр. На його думку, це правильне рішення, яке дасть змогу знизити абонплату низці газзбутів.

Детальніше: https://cutt.ly/xjSmqv5