На базі Березанської селищної ради відбувся семінар-навчання зі старостами старостинських округів

Дата: 21.01.2021 16:21

21.01.2021 в Березанській селищній раді відбувся семінар-навчання зі старостами Василівського, Матіясівського, Калинівського, Лиманівського старостатів та старостами на території сіл Березанської селищної ради, які нещодавно приєдналися до територіальної громади. Семінар організувала і проводила керуюча справами (секретар) виконавчого комітету Березанської селищної ради Наталія Кліщенко.

Розглядали актуальні для роботи старост питання: щодо вчинення нотаріальних дій; щодо підготовки документів до здачі в архів; щодо ведення військового обліку; щодо реєстрації та зняття з місця проживання та інші організаційні питання стосовно ведення документації згідно з чинним законодавством.

В роботі семінару взяли участь провідний спеціаліст Березанської селищної ради Надія Лозебна, приватний нотаріус Ольга Мартинюк, начальник архівного відділу Березанської райдержадміністрації Лілія Клейбатенко, начальник відділення військового обліку та бронювання сержантів, солдатів запасу Березанського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки в Миколаївській області, старший лейтенант Вадим Федчак. Спеціалістами була надан фахова консультація з розглянутих питань.