Проведено круглий стіл щодо подальшого функціонування КНП «Березанська ЦРЛ»

Дата: 21.01.2021 17:10

Сьогодні, 21.01.2021, Березанський селищний голова Валерій Хоміцький разом із керівництвом райдержадміністрації, головою Коблівської сільської ради, директором КНП «Березанська центральна районна лікарня», депутатами Березанської селищної ради та Миколаївської обласної ради взяв участь у роботі круглого столу. Розглядалося нагальне питання щодо подальшого функціонування Комунального некомерційного підприємства «Березанська центральна районна лікарня» (КНП «Березанська ЦРЛ»).

Процес передачі ЦРЛ на баланс Березанської селищної ради на піку свого завершення. Досягнуто порозуміння з очільником Коблівської громади щодо прийняття ЦРЛ у власність Березанської громади за умови співфінансування лікарні разом із Коблівською ОТГ. Питання про умови та розмір співфінансування між громадами поки що відкритий. Тому вирішили провести розрахунки на утримання лікарні пропорційно між громадами і на наступній робочій зустрічі, яка відбудеться 25 січня, прийняти остаточне рішення.