Рішення чергової III сесії VIII скликання від 26.01.2021

Дата: 26.01.2021 16:30

Порядок денний чергової ІІІ сесії  VІІІ скликання від 26.01.2021

Список депутатів і Результати поіменного голосування

Протокол № 03 від 26.01.2021чергової ІІІ сесії VІІІ скликання

Рішення № 1 "Про внесення змін внесення змін та доповнень до складу  постійної мандатної комісії з питань депутатської діяльності,  етики, законності, захисту прав людини, антикорупційної діяльності, громадської згуртованості, регуляторної діяльності, соціального захисту, культури, освіти, туризму, медицини та спорту, засобів масової інформації, побутового  обслуговування населення, молодіжної політики та духовності Березанської  селищної ради VІII скликання"

Рішення № 2 "Про внесення змін до штатного розпису та структури Центру  з  надання  соціальних послуг Березанської селищної ради"

Рішення № 4 "Про  тимчасове покладання виконання обов’язків старости Василівського старостинського округу на території сіл Лимани, Вікторівка, що входять до складу Лиманівського старостинського округу"

Рішення № 6 "Про надання дозволу на виготовлення проєктно-кошторисної документації"

Рішення № 7 "Про надання дозволу на виготовлення проєктно-кошторисної документації"

Рішення № 8 "Про підтвердження членства у Всеукраїнській асоціації громад"

Рішення № 19 "Про припинення дії контракту, укладеного з керівником комунального підприємства "Березань" - рішення не прийнято

Рішення № 10 "Про призначення на посаду директора комунального підприємства "Ташинське" на умовах Контракту (рішення не прийнято)

Рішення № 11 "Про призначення на посаду директора комунального госпрозрахункового підприємства "Прогресівське" на умовах Контракту (рішення не прийнято)

Рішення № 12 "Про прийняття артсвердловини в с. Дмитрівка на баланс Березанської селищної ради"

Рішення № 13 "Про передачу артсвердловини с. Дмитрівка в господарське відання КП  «Дмитрівка»

Рішення № 14 "Про звернення депутатів Березанської селищної ради скVIII скликання до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо неприпустимості зростання цін на постачання та розподіл електричної енергії, постачання природного газу та розподіл природного газу" (рішення не прийнято)

Рішення № 15 "Про затвердження технічних документаційіз землеустрою щодо встановлення (відновлення)меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)"

Рішення № 16 "Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок"

Рішення № 17 "Про дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)"

Рішення № 18 "Про відмову у затвердженні технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)"

Рішення № 19 "Про відмову у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки"

Рішення № 20 "Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  щодо відведення земельної ділянки в оренду"

Рішення № 21 "Про прийняття у комунальну власність Березанської територіальної громади в особі Березанської селищної ради земельних ділянок сільськогосподарського призначення"

Рішення № 23 "Про внесення змін до  бюджету Березанської селищної територіальної громади на 2021 рік"

Рішення № 24 "Про винесення депутатського запиту на розгляд спільних комісій"