Соціальними службами Березанської селищної ради було проведено виїзний прийом громадян в селах Комісарівка і Дмитрівка

Дата: 27.01.2021 16:03

27 січня  начальник і спеціалісти  відділу соцзахисту населення, сім’ї, дітей та  молоді та начальник Служби у справах дітей  Березанської селищної ради провели виїзний прийом громадян в селах Комісарівка та Дмитрівка.

На прийом прийшли 12 комісарівців та четверо дмитрівців, які звернулися  зі  своїми нагальними проблемами. Мешканців цікавило як отримати компенсацію на тверде паливо, як оформити державну соціальну допомогу  малозабезпеченим сім’ям, як оформити опіку над неповнолітньою дитиною, як оформити пільги на житлово-комунальні послуги. Були і питання  сімейного насильства,  земельного та  сімейного законодавства, низка питань стосовно матеріальної допомоги сім’ям, у яких склалися складні життєві обставини.

З нестандартною ситуацією звернулася багатодітна мама. Відсутність права власності на будинок наразі унеможливлює підключення електроенергії до її будинку.

Для громадян також було проведено інформаційно-роз’яснювальну роботу стосовно створення  прийомних сімей.

Мешканців громади консультували і надавали вичерпні відповіді начальник соцвідділу селищної ради Наталя Матвієнко, спеціаліст відділу Лариса Малєжик, начальник Служби у справах дітей селищної ради Віра Заблоцька  та староста сіл Комісарівка, Дмитрівка, Журівка , Олександрівка, Ганнівка, Єлизаветівка  Світлана Панчишина.