Олег Бабін: Загальна забезпеченість киснем в Миколаївських спеціалізованих шпиталях становить 86,69 %

Дата: 27.01.2021 16:29

"Загальна забезпеченість киснем в Миколаївських спеціалізованих шпиталях становить 86,69 %", - сказав під час онлайн-брифінгу заступник начальника управління - начальник відділу надання медичної допомоги матерям та дітям управління охорони здоров’я облдержадміністрації Олег Бабін.

У Миколаївській області визначено 18 лікарень для госпіталізації пацієнтів з COVID-19, з них 9 закладів повністю перепрофільовано. У всіх 18 закладах охорони здоров’я вже розгорнуто 2262 ліжка, що становить 53,4 % загального ліжкового фонду області.

- Mіська лікарня № 1 - 270 ліжок;

- Mіська лікарня № 5 - 305 ліжок;

- Первомайська центральна районна лікарня -120 ліжок;

- Новоодеська центральна районна лікарня - 90 ліжок;

- Новобузька центральна районна лікарня - 135 ліжок;

- Миколаївський обласний центр лікування інфекційних хвороб - 110 ліжок;

- Доманівська центральна районна лікарня – 95 ліжок;

- Очаківська центральна районна лікарня – 95 ліжок;

- Снігурівська центральна районна лікарня - 95 ліжок.

Загальна забезпеченість киснем становить 86,69 %, забезпеченість киснем з урахуванням розгорнутих ліжок за даними системи Меддата – 81,96 %. Так, станом на 26.01.2021 забезпечення централізованими кисневими точками становить – 1123 одиниці, кисневих концентраторів в закладах охорони здоров’я – 838 одиниць.

Про це йшлося під час онлайн-брифінгу за участі Олега Бабіна заступника начальника управління - начальника відділу надання медичної допомоги матерям та дітям управління охорони здоров’я облдержадміністрації.

Олег Бабін зазначив, що в Миколаївській області перепрофільовано 30 % основного ліжкового фонду, що становить 1352 ліжка та введено додатково 23,4 % резервного ліжкового фонду у кількості 910 ліжок для забезпечення стаціонарної медичної допомоги пацієнтам з COVID-19.